Úvod O nás e-shop Kontakt

The art of make up from Amsterdam

Značka dekorativní kosmetiky Make-up Studio byla založeno v Amsterdamu v roce 1980 několika předními světovými vizážisty. Amsterdam je městem umění, tolerance a rozmanitosti. A přesně z toho se také skládá Make-up Studio. Make-up Studio podporuje rozvoj osobnosti, bez ohledu na věk, národnost nebo pohlaví, při objevování umění profesionálního make upu.

The art of make up from Amsterdam

Make-up Studio nenabízí jen vysoce kvalitní produkty pro vizážisty, ale naším posláním je především povzbudit všechny vizážisty k objevování a používání make upu v různých stylech. Široká škála barev a textur byla speciálně vyvinuta tak, aby se dala snadno kombinovat, míchat a stínovat, pro vytváření vašich vlastních, jedinečných efektů a barev. Make-up Studio je o prozkoumávání, objevování a kreativitě. Také rádi sdílíme profesionální zkušenosti v oblasti techniky líčení, tipů a triků, díky nímž se stanete jedinečnými. Ale především vám chceme nabídnout možnost poznat a osvojit si umění make upu tak, aby vám pomohl vytvořit jedinečnou osobnost.

Propracovaný sortiment produktů široké palety barev s víceúčelovou možností použití obsahuje více než 200 druhů produktů, ve více než 300 barvách, v různých gramážích, variacích a velikostech.
Jako jedna z mála značek má Make-up Studio v nabídce produkty i pro tváře odlišné barvy pleti - pro tmavou, žlutou pleť a pleti jiných národností.

The art of make up from Amsterdam

Líčíme filmové hvězdy i modelky Elite Model Look v Holandsku.
S produkty Make-up Studio úspěšně pracují i maskéři České televize při natáčení televizních pořadů a filmů.
Produkty Make-up Studio jsou hypoalergenní, převážně veganské a nejsou testovány na zvířatech.

The art of make up from Amsterdam

V současné době je Make-up Studio Amsterdam značkou pro profesionální vizážisty. Naše vizážisty najdete v zákulisí na nesčetných přehlídkách.‎

‎Od přehlídkových mol až po mezinárodní módní přehlídky, jako je Maison the Faux na New York Fashion Week až po Tonyho Cohena na Mercedes-Benz Fashion Week Amsterdam. Naše produkty pužívá nesčetně celebrit, DJů a televizních osobností. Např. Armin van Buuren, Miss Earth World a BBC, VRT, RTL, RTL Germany, WDR, Joop van den Ende Studio's, RTL NL používají líčidla Make-up Studio Amsterdam díky své vysoké kvalitě na obrazovce v HD rozlišení nebo během představení.‎